Podzimní víkendovka 2020

25. - 27. září 2020

Bližší informace k víkendovce

Začátek: pátek 25. září od 16.30 hodin v novoříšském klášteře.
Ukončení: neděle 27. září ve 14 hodin.
Doporučená cena: 150,- Kč. 
S sebou: kartičku ZP, spací pytel, karimatku, prostěradlo (povinné)!, sportovní oblečení a obuv, teplejší oblečení pro případ chladnějšího počasí, hygienické potřeby, malý batužek, pláštěnku, pokrývku hlavy, láhev na pití, hrneček (kdo chce), špekáček, baterku (podle možnosti), buchty (podle možnosti), polštářek na spaní (podle potřeby), plyšáka na spaní (podle potřeby). Pro potřeby společných her ať si děti s sebou vezmou šátek.
Malé prosby na závěr:
  • Respektujte, prosím, čas příjezdu a odjezdu. Naše možnosti jsou omezené a není možné zajistit před uvedeným časem plný servis. Pokud ovšem z jakýchkoliv důvodů předat dítě dříve nebo vyzvednout později, kontaktujte hlavního vedoucího, domluvíme se.
  • Nedávejte dětem s sebou mobilní telefony, ani jiné elektronické zařízení. Zvládli to bez nich na táboře celý týden, víkend ve známém prostředí je nemůže rozhodit.
  • S účastí na víkendovce i se zpracováním osobních údajů je nutné vyjádřit váš souhlas. Tento souhlas je v elektronické verzi. Při osobním přihlášení nebo v sakristii je tento souhlas předpokládaný.